tel

89 679 56 68

Materiały drukowane:

Technologia

Technologia

Państwa zadowolenie jest dla nas wartością najwyższą, dlatego nieustannie i konsekwentnie podnosimy jakość naszych usług. Przemyślany plan inwestycyjny oraz wprowadzanie ulepszonych standardów obsługi klienta mają na celu upewnić Państwa w przekonaniu, że współpraca z nami może być satysfakcjonująca i trwała.

Państwa zlecenia realizujemy za pomocą najnowocześniejszych i wysokozautomatyzowanych maszyn. Nasz proces produkcyjny jest wspierany przez zaawansowane technologie pozwalające znacznie ograniczyć koszty wytwórcze, dzięki temu możemy zaproponować Państwu najlepsze ceny.

Test

 

PREPRESS

Proekologiczne płyty offsetowe :AMIGO TS przygotowujemy w technologii CTP na naświetlarce termicznej AGFA :AVALON N4-10S z zastosowaniem rastra ABS 175 lpi. Na życzenie klienta możemy użyc rastra hybrydowego :SUBLIMA. Nasza naświetlarka jest pod stałą opieką zespołu serwisowego AGFA Graphics w ramach specjalnej długoterminowej umowy serwisowej.

Do symulacji kolorystycznych używamy proofera cyfrowego EPSON 4880 z systemem kontroli barwy pozwalającym wystawiać certyfikaty FOGRA. Za dokładność kontroli barwy odpowiada spektrofotometr X-Rite EyeOne.

Za pomocą modułu CIP-3 oprogramowanie :Apogee PrePress 6.0 generuje pliki PPF, w których zapisane są m.in. nastawy do kałamarzy farbowych naszych maszyn. Takie nastawy znacznie skracają czas narządu maszyn oraz znacznie ułatwiają osiągnięcie właściwego nafarbienia na odbitkach drukarskich.

Test

naświetlarka AGFA :AVALON N4-10S

PRESS

Przygotowane płyty offsetowe oraz pliki PPF trafiają do dwóch nowoczesnych maszyn drukujących niemieckiego producenta KBA: RAPIDA 75-5+L oraz PERFORMA 66-4. Firma KBA jest najstarszym producentem maszyn drukujących na świecie, doświadczenie oraz jakość tego producenta jest wręcz legendarna.

KBA RAPIDA 75-5+L – to maszyna drukująca w formacie B2+ wyposażona w pięć zespołów drukujących oraz wieżę lakierującą (rakiel komorowy) in-line. Maszyna dodatkowo posiada szereg nowoczesnych rozwiązań wpływających na obniżenie kosztów druku. Bardzo ważnym elementem wysposażenia jest automatyczny system pomiarowy DENSITRONIC, który dokładnie kontroluje i poprawia nafarbienie odbitek drukarskich. Nasza maszyna posiada również możliwość nanoszenia dwóch lakierów w jednym przelocie (efekt mat-błysk).

KBA PERFORMA 66-4 – to maszyna drukująca w formacie A2+ wyposażona w cztery zespoły drukujące. PERFORMA tak jak RAPIDA, posiada wiele nowoczesnych rozwiązań pozwalających znacznie skrócić czas narządu maszyny, ograniczyć ilość makulatury oraz uzyskać żądane parametry druku. To solidna i sprawdzona konstrukcja pozwalająca spełnić oczekiwania wymagających klientów.

W naszych maszynach drukujących, w trosce o środowisko naturalne, stosujemy zredukowaną wartość IPA (alkohol izopropylowy) do niecałych 5%.

Test

KBA RAPIDA 75-5+L

POSTPRESS

Obróbkę introligatorksą wykonujemy na następujących maszynach:

  • Dwie szybkotnące krajarki jednonożowe SCHNEIDER SENATOR: E-Line 78 oraz S-Line 115H
  • Trzy złamywarki: GUK FA-49/K oraz 2xSTAHL Ti-36
  • Foliarka Champion
  • Linia do oprawy zeszytowej Duplo System 5000
  • Niciarka Freccia
  • Cylinder sztancujący Heidelberg
  • Automatyczny system bigujący Morgana
Test

Krajarka SCHNEIDER SENATOR S-Line 115H

PAKOWANIE

Nasze przesyłki pakujemy w bardzo wytrzymałe pudła wykonane z tektury falistej pięciowarstwowej. Dodatkowo paczki spinane są taśmą PP oraz owijane są folią typu stretch, co znacznie podnosi ich sztywność oraz zapobiega zawilgoceniu. Nasze przesyłki obsługuje firma GLS. Na etykietach transportowych nie ma danych naszej firmy.

Test

 

Ostatnie wpisy

Plakaty 2011-08-12
Plakaty są najczęściej spotykane w formatach A3, A2, A1, A0, B2 i B3. Papier na którym są drukowane zależy głównie od tego jaki efekt chcemy uzyskać oraz do jakich zastosowań ma służyć owy plakat. Są doskonałym produktem umożliwiającym przekazanie większej … Czytaj dalej
Ulotki 2011-08-11
Druk ulotek do celów reklamowych, to obecnie jedna z najtańszych form prowadzenia kampanii promującej. Ulotki sprawdzają się niezależnie od tego, jaki produkt, usługę lub firmę chcemy wypromować. Ta wszędobylska forma prezentacji, jest spotykana obecnie na każdym kroku, jednak nie wszyscy … Czytaj dalej
Papier firmowy 2011-09-08
Papier firmowy jak wiadomo to wizytówka firmy jak i bardzo przydatna rzecz niezbędna w każdym biurze. Najczęściej wykorzystywany do drukowania dokumentów firmowych czy przygotowywania profesjonalnie wyglądających pism. Podnieś prestiż swojej firmy, zapoznaj się z ofertą na druk papieru firmowego 90g.
Logo Platnosci.pl Logo PayPal Logo RapidSSL Valid XHTML 1.0 Transitional